Prejsť na hlavný obsah
Zastúpenie na Slovensku
Novinový článok11. marca 2021Odhadovaný čas čítania: 2 min

ELA hľadá dodávateľa upratovacích služieb

ela.jpg
© EU
Európsky orgán práce (ELA) hľadá dodávateľa, ktorý zabezpečí upratovacie služby.

Status: Otvorené
Referenčné číslo: EMPL/2021/OP/0003
Dátum uverejnenia: 5. marec 2021
Uzávierka: 8. apríl 2021

ELA vyhlásila verejnú súťaž na poskytovanie upratovacích služieb v celkovej predpokladanej hodnote 200 000 EUR na 4 roky.

Predmetom zákazky je rámcová zmluva na denné vykonávanie upratovacích a čistiacich služieb v kancelárskych priestoroch, spoločných priestoroch a hygienických zariadeniach vrátane umývania okien a iných súvisiacich služieb.

Touto zmluvou si ELA zabezpečí vysoký štandard čistoty a hygieny svojich priestorov, ako aj odpadové hospodárstvo vrátane recyklácie.

Lehota na predkladanie ponúk: 08/04/2021 do 12:00 h bruselského času. 

Viac informácií o predmete, kritériách, spôsobe predloženia ponuky a potrebných dokumentoch sa nachádza na tomto odkaze: https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=7939 .

Poznámka: Túto výzvu na predkladanie ponúk uverejňuje a spravuje Európska komisia v mene Európskeho orgánu práce.

Európsky orgán práce používa na správu tejto výzvy na predkladanie ponúk platformu eTendering, ktorá slúži na uverejňovanie súťažných podkladov a správu otázok a odpovedí týkajúcich sa špecifikácií a postupu. 

Ak chcete získať prístup ku všetkým súťažným podkladom, kliknite na príslušné odkazy. Podklady sú viditeľné a k dispozícii na stiahnutie, ale ak chcete využiť niektoré možnosti platformy eTendering, budete sa musieť zaregistrovať a prihlásiť. Za sledovanie aktualizácií a zmien súťažných podkladov počas lehoty na predkladanie ponúk na platforme eTendering je zodpovedný uchádzač.

Európsky orgán práce (ELA) je decentralizovaná agentúra Európskej únie, ktorá má dočasné sídlo v Bruseli. Do svojich stálych priestorov v Bratislave sa začne sťahovať pravdepodobne v treťom štvrťroku roka 2021.
ELA pomáha zlepšovať spoluprácu medzi krajinami EÚ v oblasti pracovnej mobility, koordinuje spoločné inšpekcie, vykonáva analýzy a posudzovanie rizika v súvislosti s otázkami cezhraničnej mobility pracovníkov a urovnáva spory medzi krajinami EÚ.

Viac informácií nájdete na webovej stránke: https://www.ela.europa.eu .

Podrobnosti

Dátum uverejnenia
11. marca 2021