Prejsť na hlavný obsah
Zastúpenie na Slovensku
Novinový článok27. júla 2020Odhadovaný čas čítania: 1 min

#EUinmyregion 2020 - PRÍBEHY

quiz_button.png
© EU
Dobré príbehy nám jednoducho nehovoria len niečo, čo ešte nevieme. Zdieľajú nápady, skúsenosti a dokonca aj názory. Sú jednoduché a konkrétne. Môžu byť zábavné a zároveň náučné, pochopiteľné pre všetkých a nezabudnuteľné. Podeľte sa o tie vaše s nami.

Experti, ktorí pracujú na projektoch a programoch financovaných zo zdrojov EÚ sú vyzvaní zúčastniť sa súťaže #EUinmyregion.

Príbehy, s možnosťou vyhrať účasť na Európskom týždni regiónov v októbri v Bruseli, na ktorom sazúčastnia špeciálneho programu spojeného so školením a zviditeľnením ich projektu uvedeného v príbehu. Formát je voľný: príbehy môžu byť na videu alebo audiu, na obrázkoch alebo vo forme textu.

Ak sa chcete zúčastniť, pošlite odkaz na príbeh, ktorý je verejne prístupný na adresu infoateuinmyregion [dot] eu (info[at]euinmyregion[dot]eu) (predmet: “EUinmyregion – stories"). 

Uveďte jasné vyhlásenie, že ste si prečítali, pochopili a akceptovali podmienky účasti na e-maile. Podpísaný formulár autorizácie je potrebný iba v prípade, keď je na obrázku možné rozpoznať jednotlivca.

Súťaž trvá do konca augusta 2020.

Podrobnosti

Dátum uverejnenia
27. júla 2020