Prejsť na hlavný obsah
Zastúpenie na Slovensku
Novinový článok7. septembra 2017Odhadovaný čas čítania: 1 min

Súťaž „Šport, kultúra, architektúra, veda a vzdelávanie v Európe“!

ed_logo.png
© EU
Študenti, neváhajte a zapojte sa do internetovej súťaže „Šport, kultúra, architektúra, veda a vzdelávanie  v Európe“. Súťaž potrvá od 8. septembra do 4. decembra 2017. 

Pri príležitosti 60. výročia podpisu Rímskych zmlúv pripravili Informačné centrum Europe Direct Trebišov a Regionálne poradenské a informačné centrum Trebišov internetovú súťaž „Šport, kultúra, architektúra, veda a vzdelávanie  v Európe“.

 

Súťaž je určená študentom nad 15 rokov, z ktorejkoľvek školy na Slovensku. Do súťaže budú zaradení všetci žiaci, ktorí sa prihlásia a zaregistrujú na stránkach súťaže. Preto neváhajte a do súťaže sa zapojte čo najskôr!

 

Súťaž začína už 8.9.2017 a pozostávať bude zo 6. súťažných kôl v ktorých budú musieť súťažiaci zodpovedať otázky týkajúce sa Európskej únie a rôznych oblastí jej pôsobenia.

 

Posledné súťažné kolo končí 20.11.2017 a výsledky budú oznámené 4.12.2017. Študenti budú súťažiť o hodnotné ceny v celkovej výške 400 € a škola s najvyšším počtom súťažiacich získa multifunkčné zariadenie v minimálnej hodnote 80 €.

 

Neváhajte a súťažte s Informačným centrom Europe Direct Trebišov!

 

Viac informácií a súťažný poriadok nájdete na  „Šport, kultúra, architektúra, veda a vzdelávanie  v Európe“, alebo na stránkach Informačného centra Europe Direct Trebišov.

Podrobnosti

Dátum uverejnenia
7. septembra 2017