Prejsť na hlavný obsah
Zastúpenie na Slovensku

Európska únia poskytuje na Slovensku komplexnú centrálnu kontaktnú službu a množstvo ďalších informácií, služieb a podporných sietí.

Ak máte otázky týkajúce sa EÚ, potrebujete pomoc pri hľadaní konkrétnych informácií, chcete získať prístup k dokumentácii alebo by ste chceli pozvať odborníka EÚ na vaše podujatie, pomocou nižšie uvedených odkazov nám môžete zavolať, napísať alebo sa s nami stretnúť.

Potrebujete informácie o EÚ? Využite našu bezplatnú telefónnu službu v slovenčine alebo inom jazyku EÚ. Alebo napíšte nášmu špecializovanému tímu EUROPE DIRECT.

Získajte všeobecné informácie o EÚ a špecifické informácie a podporu v rámci konkrétneho odvetvia, prístup k dokumentácii EÚ alebo odborníka na vaše podujatie či návštevu školy na Slovensku.

Ak máte otázky o Európskej únii, neváhajte nás kontaktovať.

Kontaktujte tlačové oddelenie Európskej komisie na Slovensku a/alebo v Bruseli. Získajte prístup k mediálnym službám, materiálom, akreditačným postupom, tlačovým správam a upozorneniam.

Získajte informácie o ďalších sieťach poskytujúcich podporu v oblasti práv, zamestnanosti, odbornej prípravy, výskumu a mobility, práv spotrebiteľov a podnikov a práva EÚ.

Zastúpenie Európskej komisie pravidelne organizuje návštevy a prednášky pre základné, stredné a vysoké školy, vďaka ktorým sa môžu žiaci, študenti a ich učitelia dozvedieť viac o fungovaní Európskej únie.