Prejsť na hlavný obsah
Zastúpenie na Slovensku
Novinový článok8. novembra 2021Zastúpenie na SlovenskuOdhadovaný čas čítania: 1 min

ELA hľadá dodávateľa kancelárskych a písacích potrieb

Európsky orgán práce v Bratislave hľadá dodávateľa kancelárskych a písacích potrieb. 

ela.jpg
© EU

Status: Otvorené
Referenčné číslo: ELA/2021/NP/07
Dátum uverejnenia: 29. október 2021 
Uzávierka: 19. november 2021

Európsky orgán práce (ELA) sa nedávno presťahoval do svojich stálych priestorov v Bratislave na Landererovej 12. Očakávaný počet zamestnancov v Bratislave do konca roka 2021 je 98, pričom do roku 2024 má postupne narásť na celkový počet 144 osôb. V tejto súvislosti plánuje ELA začať postup verejného obstarávania s cieľom uzavrieť rámcovú zmluvu o poskytovaní kancelárskych a písacích potrieb pre svojich zamestnancov v priestoroch ELA v Bratislave. 

Predmetom zákazky je rámcová zmluva s nasledovnými požiadavkami:

  • ponuka online katalógu so širokou škálou kancelárskych potrieb a papiernických výrobkov; 
  • príjem, správa a príprava objednávok kancelárskych potrieb a papiernických výrobkov; 
  • včasné dodanie a distribúcia objednaného kancelárskeho materiálu a papiernických výrobkov pre ELA do jej priestorov v Bratislave;
  • komunikácia medzi ELA a dodávateľom v rozsahu pôsobnosti tejto rámcovej zmluvy vrátane prípravy a poskytovania štatistík o objednávkach prijatých od ELA.

Maximálna suma alokovaná pre túto zmluvu je 53 000 EUR.

Zainteresované hospodárske subjekty môžu písomne vyjadriť svoj záujem zúčastniť sa na tomto rokovacom konaní do 19. novembra 2021 - 12.00 hod. na adresu finance-procurementatela [dot] europa [dot] eu (finance-procurement[at]ela[dot]europa[dot]eu).

Predbežným dátumom na podpísanie zmluvy je február 2022. Odhadované obdobie plnenia výslednej rámcovej zmluvy je maximálne 48 mesiacov.

Viac informácií nájdete na tomto odkaze

Európsky orgán práce (ELA) je decentralizovaná agentúra Európskej únie, ktorá sídli v Bratislave. ELA pomáha zlepšovať spoluprácu medzi krajinami EÚ v oblasti pracovnej mobility, koordinuje spoločné inšpekcie, vykonáva analýzy a posudzovanie rizika v súvislosti s otázkami cezhraničnej mobility pracovníkov a urovnáva spory medzi krajinami EÚ.

Viac informácií nájdete na webovej stránke: https://www.ela.europa.eu.  

Podrobnosti

Dátum uverejnenia
8. novembra 2021
Autor/autorka
Zastúpenie na Slovensku