Prejsť na hlavný obsah
Zastúpenie na Slovensku
Novinový článok3. decembra 2019Odhadovaný čas čítania: 1 min

Hľadáme stážistu na január 2020

youth_0.jpg
© EU
Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku ponúka štvortýždňovú odbornú stáž pre študentov vysokých škôl, bakalárskeho alebo magisterského stupňa, ideálne pre študentov európskych štúdií, medzinárodných vzťahov alebo podobne. Momentálne máme k dispozícii 1 miesto od 7. januára 2020.

Vyžadujeme veľmi dobrú znalosť angličtiny a slovenčiny / češtiny na úrovni materinského jazyka, spolu s nadšením, pozitívnym prístupom a ochotou učiť sa a pomáhať.
Ako odmenu získate možnosť pracovať ako súčasť komunikačného tímu, ktorý má na starosti komunikáciu EÚ s občanmi. Pomôžete nám pripraviť naše podujatia, spoznať špecifiká slovenského prostredia  v rámci EÚ, získať skutočné pracovné skúsenosti a jedinečnú príležitosť vidieť, ako Európa skutočne funguje.
 
Máte záujem? Motivačný list a životopis vo formáte Europass zašlite na adresu: comm-rep-sk-adminatec [dot] europa [dot] eu (subject: st%C3%A1%C5%BE%20-%20komunika%C4%8Dn%C3%A1%20sekcia%20-%20janu%C3%A1r%202020) (comm-rep-sk-admin[at]ec[dot]europa[dot]eu).

Podrobnosti

Dátum uverejnenia
3. decembra 2019