Prejsť na hlavný obsah
Zastúpenie na Slovensku
Novinový článok15. júna 2021Odhadovaný čas čítania: 1 min

Špeciálna časť VIDÍME SA s Ivanom Korčokom a Petrom Kmecom

vidime_sa_yt_kmec_a_korcok.png
© EU
„Ak budeme obchádzať najbližších 5 rokov komplikované témy, je len otázka času, kedy sa nám to vypomstí,“ pripomína Ivan Korčok, minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR. „Naša úloha na národnej úrovni je, aby sme európsku debatu preniesli na Slovensko,“ dopĺňa Peter Kmec, poslanec Národnej rady Slovenskej republiky, podpredseda Výboru NR SR pre európske záležitosti.

Zaujíma vás, ako vníma diskusiu o budúcnosti Európy slovenská vláda a slovenský parlament, aké sú hlavné témy diskusie o budúcej podobe Únie pre občanov Slovenska a či sa do tejto iniciatívy aktívne zapoja aj slovenské politické strany? Pozrite si dnešné špeciálne vydanie relácie Vidíme sa, kde si náš šéf Ladislav Miko pozval dvoch významných hostí, s ktorými sa rozprával o konferencii o budúcnosti Európskej únie.

 

 

Všetky diely tejto série nájdete aj na YouTube Zastúpenia Európskej komisie a na našom Facebooku fb.com/zekvsr. Všetky zverejnené rozhovory si môžete vypočuť aj ako podcast v aplikácii Spotify na bit.ly/VidimeSaEU

Podrobnosti

Dátum uverejnenia
15. júna 2021