Prejsť na hlavný obsah
Zastúpenie na Slovensku
Doplňujúce informácie9. februára 2022Zastúpenie na SlovenskuOdhadovaný čas čítania: 1 min

Zapojte sa do Konferencie o budúcnosti Európy do 20. februára 2022

Nenechajte si ujsť príležitosť vyjadriť svoj názor na budúcnosť Európskej únie. Podeľte sa včas o svoje nápady a podajte správy o svojich podujatiach prostredníctvom digitálnej platformy do 20. februára 2022. Budúcnosť je vo vašich rukách.

konferencia_o_buducnosti_europy_s.jpg
© EU

V správe, ktorá bude uverejnená 17. marca 2022, sa zohľadnia len príspevky, ktoré budú zverejnené na platforme najneskôr do 20. februára. Cieľom je zabezpečiť, aby bolo možné správu uverejniť vo všetkých úradných jazykoch a použiť ako ju podklad pre plenárne zasadnutia konferencie a činnosť pracovných skupín. 

Aj po tomto dátume však budete mať ďalej možnosť uverejňovať príspevky na platforme a rozvíjať diskusiu online. Tieto príspevky sa zhrnú v správe, ktorá sa vypracuje po 9. máji 2022. 

Od spustenia platformy v apríli 2021 boli vypracované už tri priebežné správy o mnohojazyčnej digitálnej platforme, ktoré boli podkladom pre prácu európskych a národných panelových diskusií občanov a plenárnych zasadnutí konferencie. Posledné dve európske panelové diskusie občanov sa uskutočnia 11. – 13. februára a 25. – 27. februára

Viac informácií o Konferencii o budúcnosti Európy nájdete na webe tu.

Podrobnosti

Dátum uverejnenia
9. februára 2022
Autor/autorka
Zastúpenie na Slovensku